Nicolaus Copernicus University

Polonya’nın Torun kentinde bulunan Nicolaus Copernicus Üniversitesi’nin Turizm Bölümü ile imzalanmış olan anlaşma, yılda 4 öğrencinin 5’er ay öğrenim hareketliliği ve yılda 2 öğrenim görevlisinin 5’er gün ders verme hareketliliği gerçekleştirmesine imkan vermektedir.

Polytechnic of Porto University 

Polytechnic of Porto University 1852’de Portekiz, Porto’da Porto Industrial School olarak kurulmuştur. 1918’de mühendislik, ticari bilimler, muhasebe ve işletme bölümleri entegre edilerek günümüze kadar gelmiştir.  Polytechnic of Porto Universitesi’nin 2. Kampüsü olan Turizm fakültesi ile anlaşma imzalanmış olup hotel management, tourist activities management ve catering and restaurant management bölümleriyle değişim yapılacaktır. Anlaşma her bölüm için 2’şer öğrenci ve toplam 2 öğretim görevlisinin ders verme hareketliliğini kapsamaktadır.

University of Physical Education in Poznan

Polonya’da Poznan kentinde bulunan Avrupa’nın en eski Spor Akademisi olan University of Physical Education ile Tourism and Management alanında anlaşma imzalanmıştır. Anlaşma, yılda  dörder aylık periyotlarla 2 öğrenci ve toplam 1 öğretim görevlisinin ders verme hareketliliğini kapsamaktadır.

University of Tourism and Management in Skopje

Makedonya’nın Üsküp şehrinde yer alan  Tourism and Management Üniversitesi ile Turizm alanında imzalanmış olan anlaşmamız, yılda 4 öğrencinin 5’er ay öğrenim hareketliliği ve yılda 2 öğrenim görevlisinin 5’er gün ders verme hareketliliği gerçekleştirmesini sağlamaktadır.